зміна юридичної адреси податкова перевірка

зміна юридичної адреси податкова перевірка
      Передусім пропонуємо розібратися, за якими правилами слід проводити пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло питання заміни юр-адреси. Ось головні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси , наприклад, у Печерському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Краще, щоб юрадреса знаходився в тому ж районі, де плануєте проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. Якщо Ви укладете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути суперечки з податковими органами. Крім того, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.
зміна юридичної адреси податкова перевірка, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 316. Отзывов пользователей: 140.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси податкова перевірка
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • суборенда юридична адреса
 • надання юридичної адреси вартість
 • масові юридичні адреси
 • юридична адреса гарантійне
 • зміна юридичної адреси організації
 • юридична адреса податкова
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація