зміна юридичної адреси організації

зміна юридичної адреси організації
     
Є лише 3 законні варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає учасник підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Тобто підписується договір про надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори цілком влаштовую правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси організації, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 272. Отзывов пользователей: 101.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси організації
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси організації
 • оренда юридичної адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • як отримати юридичну адресу
 • надання юридичної адреси
 • орендувати юридична адреса Печерському районі м. Києва
 • суборенда юрадресу Печерському районі м. Києва
 • продовження юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація