юридичні адреси мо

юридичні адреси мо
     
Зараз існує лише 3 варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно мешкає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на законній підставі. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - не всі компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському р-ні м.Києва. Тут укладається угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори влаштовую правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси мо, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 284. Отзывов пользователей: 133.

Печерський р-н

юридичні адреси мо
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси мо
 • відповідність юридичної адреси
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • адресу юридичної особи
 • змінити юридичну адресу
 • фактичний і юридична адреса
 • купити юрадресу Печерському районі м. Києва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація