юридична адреса пат квартира

юридична адреса пат квартира
     
Зараз існує три варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському районі.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Печерському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую податкові тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса пат квартира, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 273. Отзывов пользователей: 125.

Печерський р-н

юридична адреса пат квартира
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пат квартира
 • юридичні адреси ват
 • здаю юридична адреса
 • юридична адреса київ Печерському р-ні
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • використання юридичної адреси
 • немасові юридичні адреси
 • юридичні адреси мо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація