зміна юридичної адреси пп документи

зміна юридичної адреси пп документи
     
Існує три законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори цілком влаштовую державні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси пп документи, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 332. Отзывов пользователей: 145.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси пп документи
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси пп документи
 • адресу юридичної особи
 • юридичну адресу фірми
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • приклад юридичної адреси
 • юридична адреса податкова
 • юридичну адресу по інн
 • юридична адреса київська область
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація