фактична адреса поштова адреса юридична адреса

фактична адреса поштова адреса юридична адреса
     
Зараз існує три законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає учасник, або яка належить йому на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Печерському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую державні установи і проходять при акредитації на кордоні.
фактична адреса поштова адреса юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 182. Отзывов пользователей: 77.

Печерський р-н

фактична адреса поштова адреса юридична адреса
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридичну адресу тов
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • юридична адреса зат
 • продам юридична адреса
 • суборенда юридична адреса
 • подання юридичної адреси
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація