оренда приміщень з юридичною адресою

оренда приміщень з юридичною адресою
     
Існує три законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій мешкає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Печерському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському районі. Тут укладається правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищевказані договори цілком влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
оренда приміщень з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 281. Отзывов пользователей: 126.

Печерський р-н

оренда приміщень з юридичною адресою
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
оренда приміщень з юридичною адресою
 • юридична адреса Подольськ
 • юридична адреса та поштова адреса
 • адреса юридичний приміщення
 • юридичні адреси ціна
 • юридичну адресу 26
 • фактична адреса юридичної особи
 • купити юридична адреса київ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація