знайти юридичну адресу фірми

знайти юридичну адресу фірми
     
Є три варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій мешкає учасник, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Печерському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Печерському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% влаштовую податкові установи і проходять при акредитації на митниці.
знайти юридичну адресу фірми, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 259. Отзывов пользователей: 95.

Печерський р-н

знайти юридичну адресу фірми
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
знайти юридичну адресу фірми
 • область юридичні адреси
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • купити юридичну адресу
 • отримання юридичної адреси
 • юридична адреса відокремленого підрозділу
 • придбання юридичної адреси
 • порядок зміни юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація