юридичні адреси сторін

юридичні адреси сторін
     
Зараз є три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Печерському районі.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Печерському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори повністью задовільняють державні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси сторін, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 270. Отзывов пользователей: 132.

Печерський р-н

юридичні адреси сторін
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси сторін
 • оренда юридичної адреси київ
 • юридична адреса філії
 • купівля юридичної адреси
 • придбати юридичну адресу
 • купити юрадресу Печерському районі м. Києва
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси тов
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація