зміна засновника юридичної адреси

зміна засновника юридичної адреси
     
Існує декілька варіантів у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає учасник, або яка перебуває у нього згідно із законом. Недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському районі. Тобто укладається договір на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна засновника юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 301. Отзывов пользователей: 153.

Печерський р-н

зміна засновника юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна засновника юридичної адреси
 • юридичну адресу по інн
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • надання юридичної адреси від власника
 • юридична адреса дешево
 • куплю юридична адреса
 • здаю юридична адреса
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація