отримання юридичної адреси

отримання юридичної адреси
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
отримання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 252. Отзывов пользователей: 118.

Печерський р-н

отримання юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
отримання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси спд
 • юридична адреса підприємства
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • зміна юридичної адреси пп
 • знаходження за юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси заяву
 • відсутність юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація