зміна юридичної адреси

зміна юридичної адреси
     
Є декілька варіантів у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає засновник фірми, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському р-ні. Тобто підписується угода на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую правоохоронні установи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 292. Отзывов пользователей: 132.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси
 • юридичну адресу в статуті
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • київські юридичні адреси
 • юридичну адресу г київ
 • адреса юридичний приміщення
 • суборенда юридична адреса
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація