чистий юридична адреса

чистий юридична адреса
     
Зараз є лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає один із учасників, та яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Тобто підписується договір про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори цілком задовільняють правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
чистий юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 266. Отзывов пользователей: 111.

Печерський р-н

чистий юридична адреса
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
чистий юридична адреса
 • надання юридичної адреси інформація
 • юридичну адресу в києві
 • юридичний і фізичний адресу
 • де взяти юридичну адресу
 • адреси юридичні центр
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридична адреса пошта
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація