зміна юридичної адреси в києві

зміна юридичної адреси в києві
     
Є лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Печерському р-ні м.Києва. Тобто підписується угода на надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори повністью задовільняють податкові і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси в києві, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 217. Отзывов пользователей: 101.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси в києві
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси в києві
 • зміна юридичної адреси в києві
 • продаж юридичних адрес
 • адреса місця знаходження юридичний
 • юридична адреса спд квартира
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • надання юридичної адреси
 • чистий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація