зміна юридичної адреси заяву

зміна юридичної адреси заяву
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні установи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси заяву, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 241. Отзывов пользователей: 99.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси заяву
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси заяву
 • документи на юридичну адресу
 • 1с юридична адреса
 • юридична адреса пп
 • зміна юридичної адреси пп
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • юридична адреса ооо квартира
 • юридична адреса ТСЖ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація