юридичний домашню адресу

юридичний домашню адресу
     
Існує три законні варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає один із учасників, та яка належить йому згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі м. Києва.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Тут укладається правочин про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую податкові тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичний домашню адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 269. Отзывов пользователей: 115.

Печерський р-н

юридичний домашню адресу
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичний домашню адресу
 • довідка про юридичну адресу
 • юридичні адреси спб
 • пошук юридичної адреси
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • новий юридичну адресу
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • зміна юридичної адреси заяву
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація