надання юридичної адреси

надання юридичної адреси
     
Зараз існує три варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник, або яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському р-ні.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському р-ні. Тут укладається правочин про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори повністью задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 341. Отзывов пользователей: 142.

Печерський р-н

надання юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси
 • процедура зміни юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • оренда юридичної адреси
 • подання юридичної адреси
 • здаю юридична адреса
 • юридичні адреси ват
 • юридична адреса спд
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація