як поміняти юридична адреса ооо

як поміняти юридична адреса ооо
     
Зараз є три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка належить йому згідно із законом. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Печерському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин на надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищевказані договори повністью влаштовую державні та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
як поміняти юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 234. Отзывов пользователей: 100.

Печерський р-н

як поміняти юридична адреса ооо
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
як поміняти юридична адреса ооо
 • масові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси заяву
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • довідка про юридичну адресу
 • договір юридична адреса
 • змінити юридичну адресу
 • юридичну адресу знайти
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація