юридична адреса київ Печерському р-ні

юридична адреса київ Печерському р-ні
     
На данний час існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Тут підписується угода про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори 100% задовільняють податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса київ Печерському р-ні, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 294. Отзывов пользователей: 137.

Печерський р-н

юридична адреса київ Печерському р-ні
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса київ Печерському р-ні
 • юридична адреса за пропискою
 • зміна юридичної адреси спд
 • зміна юридичної адреси фірми
 • юридична адреса компанії
 • змінити юридичну адресу
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридична адреса квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація