зміна юридичної адреси зат

зміна юридичної адреси зат
     
Зараз існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає учасник підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському р-ні м.Києва. Тут підписується договір про надання компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори задовільняють податкові тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси зат, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 271. Отзывов пользователей: 136.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси зат
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси зат
 • юридична адреса переклад
 • приклад юридичної адреси
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • зміна юридичної адреси
 • юридичні адреси в регіонах
 • купити юрадресу Печерському районі м. Києва
 • юридичні адреси мо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація