вимоги до юридичною адресою

вимоги до юридичною адресою
     
Зараз є декілька варіантів при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, та яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори задовільняють правоохоронні установи і проходять при акредитації на митниці.
вимоги до юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 281. Отзывов пользователей: 120.

Печерський р-н

вимоги до юридичною адресою
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
вимоги до юридичною адресою
 • зміна юридичної адреси зат
 • договір оренди юридичної адреси
 • фактичний і юридична адреса ип
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • використання юридичної адреси
 • юридичний і фізичний адресу
 • юридичні адреси сторін
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація