юридична адреса ип

юридична адреса ип
     
Зараз є три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі початківці компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Печерському р-ні. Тобто укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищезазначені договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 278. Отзывов пользователей: 111.

Печерський р-н

юридична адреса ип
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ип
 • юридичні адреси ресторанів
 • список юридичних адрес
 • РЕСО юридична адреса
 • юридична адреса пп квартира
 • приміщення під юридичну адресу
 • білий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси фірми
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація