скільки коштує юридична адреса

скільки коштує юридична адреса
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій мешкає засновник, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Печерському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори повністью задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
скільки коштує юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 301. Отзывов пользователей: 137.

Печерський р-н

скільки коштує юридична адреса
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
скільки коштує юридична адреса
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • де взяти юридичну адресу
 • де купити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси заяву
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • продам юридична адреса
 • приклад юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація