пошук юридичної адреси

пошук юридичної адреси
     
Існує три законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському районі м. Києва. Тобто укладається угода про надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори цілком задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
пошук юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 203. Отзывов пользователей: 93.

Печерський р-н

пошук юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
пошук юридичної адреси
 • юридична адреса зат
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • договір оренди юридичної адреси
 • зміна адреси юридичної особи
 • змінився юридична адреса
 • юридичну адресу без розміщення
 • адреса юридичний приміщення
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація