де купити юридичну адресу

де купити юридичну адресу
     
Існує три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Печерському р-ні. Тут укладається угода на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори повністью влаштовую податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
де купити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 365. Отзывов пользователей: 170.

Печерський р-н

де купити юридичну адресу
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
де купити юридичну адресу
 • подання юридичної адреси
 • юридичний і фізичний адресу
 • юридична адреса переклад
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • зміна юридичної адреси зат
 • продам юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація