область юридичні адреси

область юридичні адреси
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Печерському р-ні. Тобто укладається угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую державні установи і проходять при акредитації на митниці.
область юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 383. Отзывов пользователей: 159.

Печерський р-н

область юридичні адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
область юридичні адреси
 • юридичні адреси ресторанів
 • процедура зміни юридичної адреси
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • пошук юридичної адреси
 • юридична адреса пп квартира
 • переоформлення юридичної адреси
 • чистий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація