орендувати юрадресу Печерському районі м. Києва

орендувати юрадресу Печерському районі м. Києва
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає один з засновників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському р-ні м.Києва. Тобто укладається угода на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори цілком задовільняють податкові тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
орендувати юрадресу Печерському районі м. Києва, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 163. Отзывов пользователей: 74.

Печерський р-н

орендувати юрадресу Печерському районі м. Києва
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
орендувати юрадресу Печерському районі м. Києва
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • юридична адреса за пропискою
 • зміна юридичної адреси спд
 • де купити юридичну адресу
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридичну адресу знайти
 • юридична адреса тоо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація