юридичну адресу 26

юридичну адресу 26
     
Є декілька варіантів у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово мешкає один із учасників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі початківці компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Печерському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин про нібито надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищезазначені договори 100% влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу 26, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 263. Отзывов пользователей: 114.

Печерський р-н

юридичну адресу 26
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу 26
 • адреса юридичний приміщення
 • юридичну адресу знайти
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • юридична адреса філії
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • юридичний і фізичний адресу
 • зміна адреси юридичної особи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація