юридичну адресу за місцем проживання

юридичну адресу за місцем проживання
     
Зараз є три варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Печерському районі м. Києва. Тобто підписується правочин на надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищевказані договори 100% влаштовую правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу за місцем проживання, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 159. Отзывов пользователей: 76.

Печерський р-н

юридичну адресу за місцем проживання
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу за місцем проживання
 • довідка про юридичну адресу
 • отримання юридичної адреси
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридична адреса тоо
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • юридичну адресу по інн
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація