юридичний і фізичний адресу

юридичний і фізичний адресу
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій мешкає один з засновників, та яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - не всі новостворені компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Печерському р-ні.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Печерському р-ні. Тут підписується договір на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичний і фізичний адресу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 177. Отзывов пользователей: 94.

Печерський р-н

юридичний і фізичний адресу
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридичний і фізичний адресу
 • договір на надання юридичної адреси
 • послуги з надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • оренда юрадреси Печерському районі м. Києва
 • магазин юридичних адрес
 • юридична адреса за пропискою
 • зміна юридичної адреси філії
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація