відкриття юридичної адреси

відкриття юридичної адреси
     
На данний час існує три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає учасник підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Негативом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Печерському р-ні. Тут укладається договір на надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори задовільняють правоохоронні установи та проходять при акредитації на кордоні.
відкриття юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 139. Отзывов пользователей: 69.

Печерський р-н

відкриття юридичної адреси
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
відкриття юридичної адреси
 • юридичну адресу громадської організації
 • договір юридична адреса
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • юридичну адресу 26
 • юридична адреса тоо
 • юридична адреса дешево
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація