юридична адреса вао

юридична адреса вао
     
Зараз є три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово проживає учасник, або яка належить йому на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Печерському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори цілком влаштовую податкові тощо органи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса вао, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 284. Отзывов пользователей: 130.

Печерський р-н

юридична адреса вао
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса вао
 • юридична адреса філії
 • юридична адреса податкова
 • юридичні адреси київської області
 • гарантійний лист юридична адреса
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • юридична адреса ип
 • юридична адреса ооо квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація