юридична адреса Подольськ

юридична адреса Подольськ
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає засновник фірми, або яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Печерському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Печерському р-ні м.Києва. Тут підписується договір про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Ці договори влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса Подольськ, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 154. Отзывов пользователей: 81.

Печерський р-н

юридична адреса Подольськ
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса Подольськ
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • немасові юридичні адреси
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • договір оренди юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація