юридична адреса підприємства

юридична адреса підприємства
     
Є лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник, та яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - далеко не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Печерському районі м. Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Печерському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори 100% задовільняють податкові та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса підприємства, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 613. Отзывов пользователей: 279.

Печерський р-н

юридична адреса підприємства
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса підприємства
 • юридична адреса пп
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • юридичні адреси київської області
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридичні адреси сторін
 • юридичні адреси спд
 • юридична адреса гарантійне
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація