оренда офісу з юридичною адресою

оренда офісу з юридичною адресою
     
Існує лише 3 законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає один з засновників, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі початківці фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Печерському районі.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Печерському районі. Тобто укладається договір про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищевказані договори цілком задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
оренда офісу з юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 306. Отзывов пользователей: 125.

Печерський р-н

оренда офісу з юридичною адресою
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
оренда офісу з юридичною адресою
 • адреси юридичні центр
 • юридична адреса зат
 • юридична адреса гарантійне
 • дешеві юридичні адреси
 • юридичні адреси київської області
 • скільки коштує юридична адреса
 • надамо юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація