зміна юридичної адреси ДПІ

зміна юридичної адреси ДПІ
     
Зараз є декілька варіантів при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, та яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Печерському р-ні.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Печерському р-ні. Тобто підписується договір про надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью задовільняють податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси ДПІ, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 317. Отзывов пользователей: 168.

Печерський р-н

зміна юридичної адреси ДПІ
    Печерський район Києва - саме серце столиці. Тут розташовано безліч музеїв та освітніх закладів. Також тут знаходяться деякі заклади влади а також посольства іноземних держав.
    Також у Печерському районі знаходиться Печерський суд, який здійснює правосуддя саме у Печерському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси ДПІ
 • юридична адреса пошта
 • приклад юридичної адреси
 • як оформити юридичну адресу
 • юридичну адресу громадської організації
 • юридичні адреси сторін
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • купити юридичну адресу спд
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація